Wielofunkcyjna podłoga sportowa

Właściwa podłoga sportowa jest ważnym czynnikiem sukcesu wielofunkcyjnej hali sportowej

Podłoga w każdej hali sportowej lub hali wielofunkcyjnej musi zapewniać wysoki poziom wydajności w wymagającym środowisku. Powinna ona nie tylko oferować najlepszą i najbardziej elastyczną powierzchnię dla osób, które z niej korzystają, ale musi być również łatwa w utrzymaniu, trwała i odporna.

Podłogi do sportów halowych muszą być również w stanie wytrzymać obciążenia związane z wysuwanymi trybunami i innym specjalistycznym sprzętem, nie ulegając przy tym uszkodzeniom.

Przy wyborze nowej lub wymiennej podłogi dla nowej wielofunkcyjnej hali sportowej, studia, sali gimnastycznej lub obiektu wielofunkcyjnego, ważne jest, aby rozważyć wszystkie aktywności, które będą prowadzone w tej przestrzeni, cechy, jakich należy wymagać od wielofunkcyjnej podłogi sportowej oraz obciążenia i zużycie, na jakie będzie narażona.

Wszystkie podłogi sportowe Junckers są powierzchniowo elastyczne. Podłogi powierzchniowo elastyczne mają wyjątkowe właściwości, które zapewniają najwyższą swobodę ruchów, ochronę przed urazami i umożliwiają sportowcom osiąganie najlepszych wyników.

Nasze rozwiązania w zakresie podłóg sportowych są testowane i zatwierdzone zgodnie z europejską normą EN 14904; (Halowe nawierzchnie sportowe przeznaczone do uprawiania wielu dyscyplin sportowych). Podłogi sportowe z litego drewna twardego firmy Junckers spełniają wymagania kategorii A3 i A4.

Podłogi sportowe firmy Junckers są wykonane z litego drewna twardego, jednego z najtrwalszych dostępnych podłoży i praktycznie bezkonkurencyjnego pod względem kosztów eksploatacji. Wielofunkcyjne podłogi halowe firmy Junckers to idealny wybór dla szkół, uczelni i uniwersytetów.

Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji wielofunkcyjna podłoga sportowa z litego drewna będzie służyć przez wiele lat. Nasze podłogi sportowe są znane z wyjątkowej trwałości — mogą być szlifowane i ponownie wykańczane od ośmiu do dziesięciu razy bez uszczerbku dla wyglądu i właściwości użytkowych.

Systemy wysuwanych trybun
Systemy podłogowe firmy Junckers są doskonale przystosowane do użytku z wysuwanymi trybunami. Świadczą o tym setki przykładów w samej tylko Wielkiej Brytanii. Nasze podłogi można w prosty sposób wzmocnić, aby doskonale radziły sobie z dużymi obciążeniami, bez wpływu na ich sprężystość. Podłoga z litego drewna twardego firmy Junckers nie ulega zniszczeniu przez kółka, nie zostanie uszkodzona również przez ślizganie się po powierzchni, tłuczenie lub wycieranie. 

Bezpieczna podłoga sportowa o wysokiej wydajności z odpowiednimi akredytacjami środowiskowymi i bezkonkurencyjnymi kosztami eksploatacji, spełniająca wytyczne dla przystępnych cenowo podłóg sportowych określone przez Sport England — podłoga sportowa firmy Junckers jest nie do pokonania.

Firma Junckers dysponuje siecią zatwierdzonych wykonawców podłóg oraz zatwierdzonych wykonawców robót konserwacyjnych. Korzystając z usług jednego z naszych zatwierdzonych wykonawców, klient może mieć pewność, że jego podłoga zostanie prawidłowo zamontowana i konserwowana przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie, włącznie z obsługą klienta na wysokim poziomie oraz w sposób efektywny kosztowo. Program zatwierdzonych wykonawców firmy Junckers stanowi integralną część gwarancji oferowanej na nasze podłogi. 

Nie tylko produkujemy systemy podłóg sportowych, ale również oferujemy 25-letnią gwarancję. Oznacza to, że możemy zaoferować kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje unikatowy program pielęgnacji oraz 25-letnią gwarancję na produkt, montaż i konserwację podłogi sportowej.

Pełna kontrola systemu

Firma Junckers opracowuje, produkuje, kontroluje jakość i udziela gwarancji na wszystkie podkłady, podłogi sportowe, farby do malowania linii oraz wykończeniowe powłoki nawierzchniowe. 

100% lite drewno twarde

Firma Junckers wytwarza wyłącznie produkty ze 100% litego drewna twardego, co zapewnia długą trwałość i pozwala uniknąć ryzyka rozwarstwienia się warstw forniru

Zwiększona twardość

Podłogi Junckers są suszone pod prasą, co zwiększa ich twardość i stabilność wymiarową.

Fabrycznie wykończone

Podłogi Junckers są fabrycznie wykończone w naszym zakładzie, co pozwala na szybszy i czystszy montaż.

Wyjątkowe podwójne złącze na jaskółczy ogon

Wyjątkowa w branży konstrukcja podwójnego złącza na jaskółczy ogon poprawia stabilność i pozwala na niezwykle precyzyjne frezowanie.

Zgodność z normą europejską EN 14904

Rozwiązania spełniają wymagania klasy A3 i A4.

Inspiruj się innymi projektami podłogowymi

keyboard_arrow_uppicture_as_pdf