Konserwacja i renowacja drewnianych podłóg sportowych

Podłogi sportowe Junckers są zawsze fabrycznie wykończone kilkoma warstwami długotrwałego i bardzo odpornego na zużycie lakieru poliuretanowego własnej produkcji.

Czyszczenie podłogi za pomocą maszyny do czyszczenia podłóg przy użyciu jak najmniejszej ilości wody jest wystarczające do codziennego utrzymania podłogi w dobrej kondycji.

Podłogi sportowe są podstawą dla wielu aktywności, dlatego niektóre podłogi wymagają więcej zabiegów konserwacyjnych niż inne. Częścią naszego rozwiązania są produkty do konserwacji, takie jak zmywacz do żywicy, odtłuszczacz i łagodne produkty myjące, które nie pozostawiają śladów.

Oprócz produktów do konserwacji, wytwarzamy również własne lakiery sportowe. Lakier jest dopuszczony do użytku sportowego zgodnie z normą europejską EN 14904 i posiada wysoką zdolność wiązania się z istniejącą powierzchnią. Oznacza to, że przed nałożeniem jednej warstwy naszego lakieru sportowego konieczne jest jedynie lekkie cyklinowanie podłogi, a jeśli po latach bardzo intensywnego użytkowania podłoga wymaga bardziej kompleksowej renowacji, możliwe jest również zeszlifowanie podłogi w celu jej całkowitego odnowienia.

Jeśli konserwacja podłogi sportowej jest przeprowadzana regularnie, szlifowanie do gołego drewna jest rzadko konieczne. Nasze produkty do konserwacji przedłużają trwałość podłóg sportowych. Tutaj dowiesz się więcej:

Produkty do konserwacji podłóg sportowych (łącze)

 

TECHNICAL INFORMATION

keyboard_arrow_uppicture_as_pdf